Photo Thumb
Photo Thumb
Photo Thumb
Photo Thumb
   

       

Speciální nabídka

Zaplaťte 2 noci, zůstaňte 3

Nabídka platí od 9.1. - 17.3.2022

 

 

TŘÍHVĚZDIČKOVÝ HOTEL PRAHA 1

Betlem Club je stylový tříhvězdičkový hotel rodinného typu v památkově chráněné středověké budově zařazené na seznamu UNESCO. Nachází se přímo v historickém centru Prahy na poklidném Betlémském náměstí. Kromě lokality je hotel vyhledávaný i pro své výborné snídaně, bohatou nabídku služeb a přátelský personál s osobním přístupem k zákazníkům.

Tříhvězdičkové ubytování Praha

Pro vaše komfortní, tříhvězdičkové ubytování nabízíme 21 kvalitně vybavených pokojů. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, který dotváří historickou atmosféru hotelu. Ve všech tříhvězdičkových pokojích je vlastní lednička, TV se satelitním vysíláním a telefon pro přímé volání do celého světa a koupelna. Koupelny jsou vždy vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, sušičem vlasů, WC, kvalitními kosmetickými doplňky a hotelovými ručníky a osuškami.

Co je to tříhvězdičkový hotel?

Hotely jsou klasifikovány do jednotlivých kategorií od * hvězdičkových až po ***** hvězdičkové. Betlem Club hotel se řadí mezi *** hvězdičkové nebo také tříhvězdičkové hotely. Tato kategorie je považována za komfortní a při dodržení všech kritérií již nabízí návštěvníkům pohodlí a vysoký standart ubytování za přijatelné ceny.

Kontakt

Hotel Betlem Club Praha

Betlémské náměstí 9/257

110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 221 574-5

Fax: +420 222 220 580

E-mail: betlem.club@betlemclub.cz

Stránky provozuje:

Topgas International, a.s.

Axmanova 168, 190 14 Praha 9 

IČO: 16192427 

Spisová značka: B678 vedená u rejstříkového soudu v Praze.

Betlem Club

 

Logo TA

 

Hotel Pawlovnia Praha