Photo Thumb
Photo Thumb
Photo Thumb
Photo Thumb
   

       

Speciální nabídka

Zaplaťte 2 noci, zůstaňte 3

Nabídka platí od 9.1. - 17.3.2022

 

 

DOVOLENÁ V PRAZE

Dovolená v Praze? Jsme tu pro vás! Hotel Betlem Club Praha 1 se nachází na klidném Betlémském náměstí přímo v historickém centru Prahy, jen 5 minut pěšky od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Poskytuje ideální příležitost pro procházky historickou Prahou i výlety za kulturou a nakupováním. Pokud se chcete dozvědět víc o tom, kam v Praze vyrazit a co se děje zajímavého, napište nám prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo navštivte stránku Hotelu Betlem Club na Facebooku.

Dovolená v centru prahy - ubytování

Pro ubytování během vaší dovolené v Praze je pro vás připraveno 21 krásných pokojů, vybavených stylovým nábytkem, který dotváří historickou atmosféru hotelu. Ve všech pokojích je vlastní lednička, TV se satelitním vysíláním a telefon pro přímé volání do celého světa a koupelna. Koupelny jsou vždy vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, sušičem vlasů, WC, kvalitními kosmetickými doplňky a hotelovými ručníky a osuškami.

Dovolená Praha 1 v hotelu Betlem Club - další výhody

Kromě lokality je hotel vyhledávaný i pro své výborné snídaně podávané v románsko-gotickém sklepení ze 13. století. V celém hotelu je k dispozici internetové připojení zdarma. Během své dovolené můžete využít bohatou nabídku služeb hotelu a náš přátelský personál se postará o to, aby jste si svůj pobyt užili v pohodě a bez starostí.

Kontakt

Hotel Betlem Club Praha

Betlémské náměstí 9/257

110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 221 574-5

Fax: +420 222 220 580

E-mail: betlem.club@betlemclub.cz

Stránky provozuje:

Topgas International, a.s.

Axmanova 168, 190 14 Praha 9 

IČO: 16192427 

Spisová značka: B678 vedená u rejstříkového soudu v Praze.

Betlem Club

 

Logo TA

 

Hotel Pawlovnia Praha