Photo Thumb
Photo Thumb
Photo Thumb
Photo Thumb
   

       

Speciální nabídka

Zaplaťte 2 noci, zůstaňte 3

Nabídka platí od 9.1. - 17.3.2022

 

 

BOUTIQUE HOTEL PRAHA 1

BUTIKOVÝ HOTEL BETLEM CLUB

Boutique hotel Betlem Club Praha 1 se hrdě řadí mezi nejlepší butikové hotely v Praze. Svůj pobyt si u nás můžete užít v příjemném prostředí rodinného hotelu s atmosférou středověkého domu a veškerým pohodlím moderního vybavení. Dáváme si záležet na osobním přístupu ke každému návštěvníkovi a snažíme se, abyste se zde cítili jako doma i když jste právě na cestách.

Butikové ubytování Praha

Pro butikové ubytování přímo v centru Prahy nabízíme 21 útulných pokojů, z nichž většina je zařízena masivním dřevěným nábytkem s interiérem krášleným tmavým dřevěným trámovím. Ve všech pokojích je vlastní lednička, TV se satelitním vysíláním a telefon pro přímé volání do celého světa a koupelna.

Co je to boutique hotel v Praze?

Za boutique hotely nebo butikové hotely jsou považovány menší hotely. Zvlášť v centru Prahy jde často o pečlivě rekonstruované historické budovy, které si udržely osobitého ducha středověké Prahy. Butikové hotely nabízí intimní a útulné prostředí s kompletním moderním vybavením a přátelským, osobním přístupem personálu. Tím se boutique hotely liší od uniformní neosobnosti mnohých velkých hotelů a oslovují návštěvníky hledající „home away from home“, tedy ubytování připomínající domov.

Kontakt

Hotel Betlem Club Praha

Betlémské náměstí 9/257

110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 221 574-5

Fax: +420 222 220 580

E-mail: betlem.club@betlemclub.cz

Stránky provozuje:

Topgas International, a.s.

Axmanova 168, 190 14 Praha 9 

IČO: 16192427 

Spisová značka: B678 vedená u rejstříkového soudu v Praze.

Betlem Club

 

Logo TA

 

Hotel Pawlovnia Praha